Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Dankowicach
KIERMASZ

KIERMASZ

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Dankowicach
Warszawa 09.01.2017

POLA NADZIEI

Tuż przed świętami, przy kościele parafialnym w Dankowicach, zorganizowaliśmy kiermasz. W ofercie znalazły się przepiękne ozdoby świąteczne: zielone, pachnące igliwiem stroiki, choinki wykonane różnymi metodami. Kolorowe bombki wykonane metodą decoupage, ozdobione cekinami, które powstały na technice oraz na zajęciach artystycznych i pozalekcyjnych. Ozdoby wykonane przez uczniów z pracowni ceramicznej. Anioły, które mają chronić i opiekować się domownikami, dzwonki i renifery symbolizujące święta. Dziękujemy mieszkańcom Dankowic za życzliwe przyjęcie naszej akcji, rodzicom, uczniom i nauczycielom za przygotowanie ozdób na kiermasz, księdzu proboszczowi za gościnę.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania