Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Talenty uczniów w różnych dziedzinach mnożymy i o tytuły laureatów walczymy.

Talenty uczniów w różnych dziedzinach mnożymy i o tytuły laureatów walczymy.

Warszawa 29.01.2019

Czworo uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do prestiżowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Batalię o cenne tytuły  najpierw finalisty, a potem laureata w wojewódzkich konkursach przedmiotowych uczniowie Jedynki rozpoczęli już w listopadzie. Aby móc sięgnąć po upragnione tytuły, musieli najpierw ciężko i systematycznie pracować, co w rezultacie przełożyło się na  uzyskanie pozytywnych wyników w szkolnych etapach konkursów. W naszej szkole nie brakuje zdolnej i chętnej młodzieży.Tytuł laureata niesie wiele korzyści za sobą.oprócz pierwszeństwa w rekrutacji do najbardziej obleganych szkół, daje przede wszystkim ogromną satysfakcję osobistą i przynosi chlubę rodzicom i szkole. Jest także podstawą do uzyskania stypendium Burmistrza lub Marszałka Województwa. O kuratoryjne trofea walczą: Julia Zakrzewska z języka polskiego, liderka naszego TalentowiSKA, Ula Lasota- z języka angielskiego, nasza niezastąpiona TalentowiczowSKA artystystyczna  kreatorka,  Adam Lasota- z matematyki i fizyki oraz   Adela Kwiecień -  z matematyki., także uczestniczka TalentowiSKA. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży i gratulujemy sukcesu.Brawo WY!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania