Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Talenty uczniów w różnych dziedzinach mnożymy i o tytuły laureatów walczymy.

Talenty uczniów w różnych dziedzinach mnożymy i o tytuły laureatów walczymy.

Warszawa 29.01.2019

Czworo uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do prestiżowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Batalię o cenne tytuły  najpierw finalisty, a potem laureata w wojewódzkich konkursach przedmiotowych uczniowie Jedynki rozpoczęli już w listopadzie. Aby móc sięgnąć po upragnione tytuły, musieli najpierw ciężko i systematycznie pracować, co w rezultacie przełożyło się na  uzyskanie pozytywnych wyników w szkolnych etapach konkursów. W naszej szkole nie brakuje zdolnej i chętnej młodzieży.Tytuł laureata niesie wiele korzyści za sobą.oprócz pierwszeństwa w rekrutacji do najbardziej obleganych szkół, daje przede wszystkim ogromną satysfakcję osobistą i przynosi chlubę rodzicom i szkole. Jest także podstawą do uzyskania stypendium Burmistrza lub Marszałka Województwa. O kuratoryjne trofea walczą: Julia Zakrzewska z języka polskiego, liderka naszego TalentowiSKA, Ula Lasota- z języka angielskiego, nasza niezastąpiona TalentowiczowSKA artystystyczna  kreatorka,  Adam Lasota- z matematyki i fizyki oraz   Adela Kwiecień -  z matematyki., także uczestniczka TalentowiSKA. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży i gratulujemy sukcesu.Brawo WY!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień