Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Każdy może być ekologiem!

Każdy może być ekologiem!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 04.11.2014

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

Wszystkich uczniów zapraszamy do aktywnego udziału w II edycji Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej pod hasłem „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY ‘’.

Celem działania jest promowanie postaw ekologicznych
w społeczeństwie, szczególnie wśród młodych ludzi . Zużyte telefony komórkowe stanowią ogromne zagrożenie dla naszego środowiska naturalnego, ponieważ zawierają metale ciężkie takie jak np. kadm i ołów. Wyrzucony telefon może zatruć znaczne ilości wody i gleby.
Dlatego prosimy o przyniesienie do szkoły zużytych telefonów komórkowych. Przekażemy je specjalistycznej firmie recyklingowej dokonującej profesjonalnej utylizacji urządzeń elektronicznych. Akcja trwa do piątku - 14 listopada 2014 roku.
Wszystkim, którym leży na sercu los naszej planety, dziękujemy
za wzorową postawę ekologiczną.

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania