Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu
KAŻDY MA SWÓJ EVEREST

KAŻDY MA SWÓJ EVEREST

Warszawa 19.02.2019

Sukcesy mamy i laury zbieramy!

KAŻDY MA SWÓJ EVEREST- to słowa przewodnie apelu podsumowującego I półrocze roku szkolnego 2018/2019. Konferansjerzy -w tej roli po raz pierwszy wystąpili uczniowie klas 5-: Julia Prałat, Aleksandra Szyszka oraz Bartosz Szil przywitali wszystkich bardzo serdecznie i uzmysłowili, że każdy jest kimś szczególnym, niektórzy mają określony talent w jednym kierunku, inni wykazują zdolności w wielu dziedzinach. Ale każdy powinien mieć swój Everest, swój wyznaczony cel, bez względu na ograniczenia, trudności.

   Następnie głos zabrała pani dyrektor Krystyna Piosik, która posiłkując się prezentacją sporządziła bilans sukcesów, ale również porażek uczniów naszej szkoły.

W sumie zostało nagrodzonych dyplomem lub książką 215 uczniów: 33 za średnią ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobre zachowanie, 31 za 100% frekwencję, 112 za sukcesy w konkursach szkolnych oraz 39 za pomoc w organizacji II Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Spotkanie uświetnił występ wokalny Wiktorii Kukfisz z kl. IIIf oraz Kornelii Pawlak i Emilii Karbowskiej, które zadedykowały piosenkę „Pokonaj siebie” wszystkim wątpiącym w swoje możliwości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii