Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum przy Zespole Szkół w Stawie
Kartki świąteczne

Kartki świąteczne

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum przy Zespole Szkół w Stawie
Warszawa 06.01.2015

W naszej szkole uczniowe klasy III gimnazjum postanowili sprzedawać kartki świąteczne.

Przed przerwą świąteczną uczniowie klasy III gimnazjum z Zespołu Szkół w Stawie zorganizowali sprzedaż kartek świątecznych. Chętnych nie brakowało. Kartki sprzedawały się jak świeże bułeczki, co bardzo nas cieszy. Niektórzy uczniowie kupowali po wiele sztuk, aby później wysłać je swoim znajomym i bliskim. Kartki były w wielu wzorach do wyboru, co spowodowało wielki zachwyt w kupujących. Cieszymy się, że w naszej szkole spodobała się taka akcja. Pod koniec myśleliśmy, że zabraknie nam kartek, gdyż chętnych było bardzo wielu.... Jednak dla wszystkich wystarczyło.. Jesteśmy bardzo z tego zadowoleni i planujemy w następnym roku podobną sprzedaż. No może z większą ilością kartek.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania