Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Julia i Oliwia - laureatami konkursu plastycznego

Julia i Oliwia - laureatami konkursu plastycznego

Warszawa 15.05.2016

10 maja 2016 roku podczas Dnia Otwartego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu miało miejsce podsumowanie konkursów poświęconych patronowi szkoły - bł. ks. Romanowi Sitko.

Nasze uczennice wzięły udział w konkursie plastycznym wykonując piękne prace. Oliwia Kalicka z klasy II b wykonała rysunek ołówkiem przedstawiający portret księdza obok budynku szkoły, Julia Magdziak z klasy II a wykonała plakat techniką mieszaną przedstawiając sceny z życia i działalności patrona ZSE. Prace naszych dziewcząt zyskały wielkie uznanie za wartość plastyczną, kompozycję i pomysłowość. Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsca w tej kategorii, otrzymały dyplomy i wartościowe nagrody z rąk dyrektora szkoły. Gratulujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania