Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Gorzkowie
Jesteśmy , działamy !

Jesteśmy , działamy !

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Gorzkowie
Warszawa 21.11.2016

Szkolny Klub Wolontariatu działa w Gimnazjum w Gorzkowie od kilku lat. W tym roku działalność koła została rozszerzona, bowiem uczniowie przystąpili do projektu: Talentowisko - Banków Spółdzielczych. Nasz projekt : Wspomagamy leczenie i rehabilitację Jakuba Szadyna

Projekt jest realizowany we współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Izbicy. Dzięki tej współpracy nasze  Gimnazjum może wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Spółdzielnia Dobrych Serc”.

Naszym celem jest pomoc Jakubowi Szadynowi - byłemu uczniowi klasy pierwszej naszego Gimnazjum, który uległ wypadkowi kuomunikacyjnemu w 2005 roku i od tego czasu jest w śpiączce.  Mamy na celu poprzez  kiermasze lub inne akcje zebrać pieniądze, które pomogą w zakupie środków czystości i materiałów opatrunkowych dla Jakuba.

Koordynatorem naszego projektu została pani Elżbieta Bielak zaś liderem Kacper Konofał z klasy III. Umowę patronacką w imieniu naszej szkoły podpisała Pani Dyrektor Beata Jaremek a w imieniu Banku Spółdzielczego Prezes Zarządu pan Marcin Wojewoda.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania