Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Jedzmy zdrowo - żyjmy dłużej

Jedzmy zdrowo - żyjmy dłużej

Warszawa 29.10.2014

Konkurs kulinarny

Punktem kulminacyjnym imprezy był konkurs dań przygotowanych przez uczniów wszystkich klas i ich rodziców, pod eksperckim okiem przedstawicielek Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet z Glin Wielkich. Potrawy były oceniane przez jury w skali od 1 do 5 punktów. Zachwycały nie tylko smakiem, ale również estetycznym wyglądem. Poszczególne zespoły wykazały się niezwykłą pomysłowością, starannością i kunsztem kulinarnym. Przygotowano sałatkę warzywną, grecką, owocową, kanapeczki, koreczki oraz liczne dania z jajek. Zwycięzcami okazały się klasy I b i III a. Po zakończonym konkursie odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów. Pani Dyrektor wręczyła również pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami przybyłym na uroczystość ekspertom oraz przedstawicielkom Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet z Glin Wielkich.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania