Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Jedynka w Orszaku Trzech Króli

Jedynka w Orszaku Trzech Króli

Warszawa 07.01.2018

6 stycznia po raz kolejny uczniowie, rodzice i nauczyciele Jedynki wzięli udział w organizowanej przez Parafię Trójcy Przenajświetszej, Urząd Miasta, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Krasnostawski Dom Kultury -Uroczystości Objawienia Pańskiego.

Przemarsz barwnego korowodu rozpoczął  się Mszą św. o godzinie 12. w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej. W tej niezwykłej uroczystości nie zabrakło władz miasta,rodziców, uczniów. Oprawę artystyczną tej niecodziennej i niezwykłej uroczystości pzygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem siostry Stanisławy, natomiast występ scholi przygotowała pani Litkowska z MDK. Symbole związane z uroczystością Święta Trzech Króli zostały przygotowane przez uczniów, zebrane ofiary zasilą nasze konto SKO. Po uroczystościach w kościele barwny korowód kolędników przeszedl  ulicą Okrzei na Rynek Krasnostawski, gdzie odbyło się uroczyste kolędowanie. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania