Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Niezwykły talent w dziedzinie nauk ścisłych

Niezwykły talent w dziedzinie nauk ścisłych

Warszawa 19.03.2019

„Rozwój talentu to ciężka praca. Szczególnie w tak sekwencyjnej dyscyplinie jak fizyka, w której rozumienie kolejnych rezultatów wynika z opanowania splotu zjawisk i teorii bardziej podstawowych oraz biegłego posługiwania się językiem fizyki” Włodzimierz Zielicz. Takim talentem w naszej szkole okazał się Adam Lasota , który sięgnął po kolejne najwyższe trofeum przyznawane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w Konkursach Przedmiotowych i uzyskał swój drugi tytuł Laureata - tym razem z fizyki.

Adam znalazł się w gronie najlepszych uczniów całego województwa lubelskiego. Wykazał się rozległą wiedzą z  trudnej  tematyki z fizyki wymaganej na wszystkich trzech etapach (szkolnym, rejonowym i wojewódzkim).

Jesteśmy dumni i życzymy Adamowi dalszych sukcesów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania