Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Jedynka kuźnią talentów

Jedynka kuźnią talentów

Warszawa 20.02.2019

Jedynka jest szkołą dbającą o wszechstronny rozwój uczniów w wielu dziedzinach, między innymi sportowych. Niewątpliwie pływanie jest tą dziedziną sportu,w której uczniowie naszej szkoły odnoszą duże sukcesy i zajmują tytułowe miejsca na podium.

Wśród wielu uczniów, dla których pływanie jest wielka pasją jest Norbert Zacharzyński zawodnik  Uczniowskiego  Klubu Sportowego „Wodnik Krasnystaw” działającego  przy Publicznej Szkole Podstawowej nr1  w Krasnymstawie.Norbert godnie reprezentuje naszą szkołę  w zawodach ogólnopolskich, stając na najwyższych podiach.Brał udział w Arenie Grand Prix Pucharu Polski w Łodzi w setna rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Zimowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Juniorów  oraz w Zimowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego..Udział Norberta był wynikiem kilkumiesięcznych przygotowań ujętych w procesie treningowym, zawodnik wykorzystał bardzo dobrą bazę treningową znajdującą się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie, korzystał z odnowy biologicznej. Jego trening był oparty na badaniach dotyczących wpływu wysiłku fizycznego na zakwaszenie organizmu. Cykl przygotowań jak i wyjazd zawodnika mógł odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Krasnystaw.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania