Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Jedynka kuźnią talentów

Jedynka kuźnią talentów

Warszawa 20.02.2019

Jedynka jest szkołą dbającą o wszechstronny rozwój uczniów w wielu dziedzinach, między innymi sportowych. Niewątpliwie pływanie jest tą dziedziną sportu,w której uczniowie naszej szkoły odnoszą duże sukcesy i zajmują tytułowe miejsca na podium.

Wśród wielu uczniów, dla których pływanie jest wielka pasją jest Norbert Zacharzyński zawodnik  Uczniowskiego  Klubu Sportowego „Wodnik Krasnystaw” działającego  przy Publicznej Szkole Podstawowej nr1  w Krasnymstawie.Norbert godnie reprezentuje naszą szkołę  w zawodach ogólnopolskich, stając na najwyższych podiach.Brał udział w Arenie Grand Prix Pucharu Polski w Łodzi w setna rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Zimowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Juniorów  oraz w Zimowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego..Udział Norberta był wynikiem kilkumiesięcznych przygotowań ujętych w procesie treningowym, zawodnik wykorzystał bardzo dobrą bazę treningową znajdującą się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie, korzystał z odnowy biologicznej. Jego trening był oparty na badaniach dotyczących wpływu wysiłku fizycznego na zakwaszenie organizmu. Cykl przygotowań jak i wyjazd zawodnika mógł odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Krasnystaw.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień