Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
„Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi  nie szaleli”- Jan Kochanowski

„Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli”- Jan Kochanowski

Warszawa 17.02.2019

Karnawał to okres balów oraz zabaw tanecznych,, w związku z tym młodzież naszego gimnazjum zorganizowała swoją „małą studniówkę”.Tradycja organizowania tej imprezy sięga 2002 roku. W bieżącym roku odbył się ostatni, XVII Bal Gimnazjalny Ale jak to w życiu bywa, coś się kończy, coś zaczyna- czas Balów Gimnazjalnych dobiegł końca.

9 lutego 2019 roku uczniowie Jedynki, w tym wielu  Talentowiczów,  bawili się na ostatnim  balu gimnazjalnym. Ta jakże ważna dla młodziezy uroczystość była jednocześnie okazją do podsumowania ostatnich trzech lat ciężkiej pracy oraz podziękowania dla nauczycieli za cierpliwość, poświęcony czas i lata nauki..Ten wyjątkowy zimowy wieczór zostanie na długo w sercach, na fotografiach a przede wszystkich we wspomnieniach uczestników balu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania