Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Jak wygląda szkoła nocą?

Jak wygląda szkoła nocą?

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 19.02.2017

Przekonali się o tym uczniowie klasy II b, którzy noc z piątku na sobotę postanowili spędzić w szkole.

Na tę jedyną noc nasza szkoła zamieniła się w mini hotel, w którym rozgościli się drugoklasiści. Przyniesione z salki gimnastycznej materace stworzyły wygodne miejsca do spania, które wykorzystali tylko nieliczni. W końcu na nocowanie w szkole nie przychodzi się po to, żeby się wyspać. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce, nocne zwiedzanie szkolnych korytarzy, seans filmowy, wspólne przygotowanie posiłków. Uczniom najbardziej do gustu przypadły podchody, podczas których rozwiązywali różne zagadki i zadania. Taka noc w szkole, to doskonała okazja do lepszego poznania się i głębszej integracji.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień