Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Zapraszamy do wspólnego kolędowania

Zapraszamy do wspólnego kolędowania

Warszawa 19.01.2019

Grupa projektowa TalentowiSKO wraz ze społecznością szkolną oraz zespołem Apostolika przygotowuje Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.Odbędzie sie on w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie dnia 20 stycznia 2019 roku o godz.12.00. Do obejrzenia występu zaproszono całą lokalną społeczność Krasnegostawu. Informacje o koncercie zamieszczone zostały na efektownie przygotowanych przez Talentowiczów plakatach rozwieszonych w różnych zakątkach miasta.

Organizacja koncertu kolęd  i pastorałek ma na celu promowanie talentów naszych uczniów w różnych działaniach artystystycznych , również w okresie Bożego Narodzenia, podkreślając ich  umiejętności recytatorsko-muzyczne oraz wyznawane  wartości religijne i moralne. Aby uświetnić koncert postanowiliśmy zaprosić zespół Apostolika, który wspiera naszą działalność i wielokrotnie uczestniczy w różnych przedsięwzięciach Talentowiczów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania