Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Zapraszamy do wspólnego kolędowania

Zapraszamy do wspólnego kolędowania

Warszawa 19.01.2019

Grupa projektowa TalentowiSKO wraz ze społecznością szkolną oraz zespołem Apostolika przygotowuje Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.Odbędzie sie on w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie dnia 20 stycznia 2019 roku o godz.12.00. Do obejrzenia występu zaproszono całą lokalną społeczność Krasnegostawu. Informacje o koncercie zamieszczone zostały na efektownie przygotowanych przez Talentowiczów plakatach rozwieszonych w różnych zakątkach miasta.

Organizacja koncertu kolęd  i pastorałek ma na celu promowanie talentów naszych uczniów w różnych działaniach artystystycznych , również w okresie Bożego Narodzenia, podkreślając ich  umiejętności recytatorsko-muzyczne oraz wyznawane  wartości religijne i moralne. Aby uświetnić koncert postanowiliśmy zaprosić zespół Apostolika, który wspiera naszą działalność i wielokrotnie uczestniczy w różnych przedsięwzięciach Talentowiczów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień