Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Latowicz

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Latowicz

Warszawa 24.03.2017

19 marca 2017 roku

 
 19 marca 2017 roku rozpoczął się w Latowiczu IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Latowicz, w którym wzięli udział tenisiści ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz w kategorii OPEN. Trzeba przyznać, że cieszył się on w tym roku dużym zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych zawodników. Największą niespodzianką turnieju okazał się gimnazjalista z Dębego Wielkiego - Krzysztof Bątruk, który zajął pierwsze miejsce w kategorii chłopców gimnazjum oraz zwyciężył w kategorii OPEN mężczyzn. Pan wójt Bogdan Świątek-Górski w towarzystwie p. dyrektor Wiesławy Kosobudzkiej oraz organizatorów turnieju z ULKS „Bona” w Latowiczu p. Andrzeja Gizińskiego i p. Bożeny Kani mieli przyjemność pogratulowania i wręczenia nagród najlepszym zawodnikom w następujących kategoriach wiekowych:
- dziewczęta z klas I-IV:
I miejsce – Dominika Chmielewska z Latowicza
II miejsce – Martyna Malka z Latowicza
III miejsce – Lena Kurzyp z Latowicza
- chłopcy z klas I-IV:
I miejsce – Kacper Zarzycki z Żakowa
II miejsce – Maciej Michalik z Żakowa
III miejsce – Bartłomiej Całka z Wielgolasu
- dziewczęta z klas V-VI:
I miejsce – Oliwia Cieślak z Żakowa
II miejsce – Angelika Wronowska z Latowicza
III miejsce – Karolina Święch z Żakowa
- chłopcy z klas V-VI:
I miejsce – Mateusz Myka z Wielgolasu
II miejsce – Jakub Kwiatkowski z Wielgolasu
III miejsce – Igor Kurzyp z Latowicza
- dziewczęta z gimnazjum:
I miejsce – Angelika Myka z Wielgolasu
II miejsce – Iwona Górska z Wielgolasu
III miejsce – Aleksandra Jaroń z Wielgolasu
- chłopcy z gimnazjum:
I miejsce – Krzysztof Bątruk z Dębego Wielkiego
II miejsce – Piotr Chabrowski z Żakowa
III miejsce – Adrian Niedek z Latowicza
- OPEN kobiety:
I miejsce – Sylwia Suda
II miejsce – Katarzyna Pałdyna
III miejsce – Renata Kwiatkowska
- OPEN mężczyźni:
I miejsce – Krzysztof Bątruk
II miejsce – Karol Rechnio
III miejsce – Paweł Parzyszek

Pozostałe wpisy z tej kategorii