Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ  GIMNAZJADY MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU

IV MIEJSCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU

Warszawa 23.10.2016

W dniach 18-20.10.2016 r. w hali Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu odbyły się Finały Strefy Wrocławskiej Gimnazjady Młodzieży w Unihokeju dziewcząt i chłopców.

 

 

  

W turnieju dziewcząt ( 18 października ) brało udział 10 drużyn które były podzielone na 3 grupy                      (2 grupy  po 3 zespoły i 1 grupa 4 zespoły ). W grupach grano systemem „każdy z każdym”, następnie grano systemem pucharowym na „krzyż”  ( 1-2, 2-1 ), zespoły z 3 miejsc odpadały z turnieju.         Nasze dziewczęta trafiły do grupy 2 razem z: GM 23 Wrocław i GM. 3 Oleśnica.

Wyniki dziewcząt w gr.2:

GM Milicz – GM  3 Oleśnica  2 : 3

GM  3 Oleśnica  – GM. 21 Wrocław   3 : 0

GM Milicz –  GM. 21 Wrocław     3 : 1

Ostateczna kolejność:

I m – GM. 3 Oleśnica  

II m – GM. Milicz

III m -  GM. 21 Wrocław 

Mecz półfinałowy:  GM. Milicz – GM. 13 Wrocław  0 : 1

W klasyfikacji ogólnej ( po podsumowaniu wszystkich wyników ) nasze dziewczęta zajęły  IV miejsce     ( rywalizowało 10 zespołów )- zwyciężyło GM. Łazy.

Chłopcy swoje mecze rozgrywali ( 20 października ) w 2 grupach ( po 4 drużyny w grupie ) systemem      „każdy z każdym”, następnie drużyny z miejsc 1-2 grały mecze półfinałowe. Nasi chłopcy trafili do     gr. 2 razem z: GM. 13 Wrocław, GM. BISC Wrocław, GM. Dobroszyce.

Wyniki chłopców w gr. 2:

GM Milicz – GM. Dobroszyce  0 : 0

GM Milicz – GM. BISC Wrocław 2 : 0

GM Milicz - GM. 13 Wrocław  1 : 0

Ostateczna kolejność w gr. 2:

I m - GM. Milicz 

II m - GM. Dobroszyce

III m – GM. 13 Wrocław

IV – GM. BISC Wrocław

Mecze półfinałowe:

GM. Dobroszyce – GM. 3 Oleśnica  1 : 5

GM. Milicz – GM. Oleśnica  0 : 0 ( w karnych 1 : 3 )

Mecz o III miejsce:

GM. Milicz - GM. Dobroszyce -  0 : 1

Ostatecznie chłopcy z naszej szkoły zajęli  IV miejsce w turnieju  ( rywalizowało 8 drużyn )– zwyciężyło GM. 3 Oleśnica

Skład  dziewcząt GM Milicz:

Kubasik Julia, Banaszek Julia, Gapik Paula, Horbik Karolina, Chyla Julia, Sarnowska Aleksandra, Kantorczyk Klaudia, Chojnacka Julita, Kurzynoga Paulina.

Opiekun: Urbański Paweł

Skład chłopców GM. Milicz:

Pachurka Kamil, Romanowicz Szymon, Mądraszkiewicz Paweł, Dopieralski Emil, Woźny Adam, Kazan Kamil, Korzeniowski Wiktor, Ząb Jakub.

Opiekun: Kazimierz Mellem

Pozostałe wpisy z tej kategorii