Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Integracyjne warsztaty teatralne

Integracyjne warsztaty teatralne

Warszawa 06.02.2018

Talentowicze z Jedynki rozpoczęli 6 lutego ostry dyżur teatralny. W świetlicy Centrum Charytatywnego odbyły się warsztaty teatralne integrujące różne grupy wiekowe:seniorów z UTW, absolwentów, SKOwiczów oraz grupę Amazonek.

Zabawa w teatr jest jedną z wielu ulubionych pasji uczniów naszej szkoły. Postanowiliśmy wciągnąć w nią wszystkich zinteresowanych. Na zorganizowane  warsztaty przybyli nasi starsi koledzy- absolwenci szkoły, członkowie UTW oraz wspierające i kibicujące nam panie z Klubu Amazonek, które mimo swoich zmagań z chorobą, znajdują czas i  chcą aktywnie uczestniczyć w różnych  działaniach. Podczas warsztatów przeanalizowaliśmy wszystkie kwestie dotyczące przygotowywanego przez nas spektalku, każdy wybrał sobie coś dla siebie. Pierwsza próba już za tydzień.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania