Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
III rocznica nadania imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Latowiczu

III rocznica nadania imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Latowiczu

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 16.10.2017

Apel

Data 15  października 2014 r. na długo pozostanie w sercach i w pamięci społeczności latowickiej. Tego dnia odbyła się długo wyczekiwana uroczystość nadania imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Zespole Szkół w Latowiczu. Dnia 13 października 2017 r. społeczność szkolna Zespołu Szkół w Latowiczu  świętowała III rocznicę nadania szkole imienia. Był to dzień wyjątkowy nie tylko dla uczniów zespołu i nauczycieli, ale także dla całej społeczności lokalnej. Dzień dzisiejszy stał się okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionego czasu, osiągnięć i sukcesów. Był to czas na wyrażenie uznania i podziękowania za zaangażowanie, wytrwałość i pracę włożoną w wychowanie i kształcenie kolejnych pokoleń młodzieży.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania