Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
II Potyczki literackie

II Potyczki literackie

Warszawa 11.05.2016

Rywalizacja wszystkich klas

W ramach II edycji Literackich Potyczek Bibliotecznycho odbył się międzyklasowy turniej, 4-osobowe drużyny z każdej klasy rywalizowały w tym roku w następujących konkurencjach:

  • Co to za książka? Co to za bohater?
  • Literacki Misz-Masz
  • Poszukaj w pamięci
  • Prawda czy fałsz?
  • Kto to napisał?
  • Co to jest i jak się nazywa?

Nad przebiegiem potyczek czuwało powołane jury w składzie: pani Dyrektor Kazimiera Smoleń oraz nasi poloniści: pani Teresa Czerwiec i pani Edyta Gawżyńska. Ostatecznie II Literackie Potyczki Biblioteczne wygrała klasa I b, drugie miejsce zdobyli uczniowie z klasy I a i II a, a trzecie miejsce na podium zajęli uczniowie z klasy III a i III b. Przewodniczący poszczególnych klas odebrali z rąk bibliotekarzy pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania