Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
I Turniej piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości

I Turniej piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 13.11.2017

12 listopada 2017r.

12 listopada 2017r. o godz. 10.00 w Latowiczu na Orliku przy ZS, odbył się  I Turniej Piłkarski Nożnej z okazji Święta Niepodległości. 99 lat temu po ponad 120 latach Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji w całym kraju odbywały się uroczystości upamiętniające to wydarzenie. My również postanowiliśmy oddać hołd założycielom II RP na sportowo! Z tej okazji zorganizowany został I Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości. Organizatorem turnieju był ks. Dariusz Franczak proboszcz parafii w Wielgolesie oraz p. Zbigniew Stanikowski animator Orlika w Latowiczu. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony zawodników jak i kibiców.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania