Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ,,English Vocabulary Master" w Latowiczu

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ,,English Vocabulary Master" w Latowiczu

Warszawa 12.01.2016

Znamy zwycięzców!

Dzisiaj w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ,,English Vocabulary Master". W tym roku tematami przewodnimi były zagadnienia związane z DOMEM I CZŁOWIEKIEM. Uczniowie startowali w kategorii szkoła podstawowa i gimnazjum.

Wśród uczniów ze szkól podstawowych najlepsza okazała się Julia Kopaczewska, reprezentująca gospodarzy, następnie Radosław Bontruk z Dębego Małego i Aleksandra Gniado z Kałuszyna.

W kategorii gimnazjum najlepiej wypadła reprezentantka Kałuszyna - Julia Abramowska. Drugie miejcse zajęła Oliwia Górska z Latowicza, a trzecie Kalina Podstawka z Jeruzala.

W konkursie udział wzięli również uczniowie z Wielgolasu i Mrozów.

Serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi Paudynie i SJO w Mińsku Mazowieckim, wydawnictwu Oxford i Studiu Fotograficznemu ,,FotoLab" w Siedlcach za sponsorowanie konkursu; Pani Iwonie Gutkowskiej za przewodniczenie i pracę w jury; uczestnikom i opiekunom za przybycie; Pani Annie Świątek za pomoc przy organizacji kawiarenki dla gości, wolontariuszom i SKO-wiczom z klasy I Gimnazjum oraz wszystkim, którzy aktywnie wsparli konkurs.

Gratuluję wyników i zapraszam za rok.

Monika Tymińska - organizator konkursu

Pozostałe wpisy z tej kategorii