Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iłowej
Grosz dla Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Piękni Życiem" w Iłowej

Grosz dla Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Piękni Życiem" w Iłowej

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iłowej
Warszawa 05.05.2014

Kierując się wiarą oraz jedną z myśli Świętego Jana Pawła II - "człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi -patrona Gimnazjum w Iłowej postanowiliśmy budować żywy pomnik Jana Pawła II.

Postanowiliśmy z dniem ogłoszenia go świętym, tj. 27 kwietnia 2014 r. dzielić się miłosierdziem z potrzebującymi. każdy uczeń gimnazjum będzie co miesiąc wpłacał "grosze" na rzecz Stowarzyszenia. Zebraną kwotę będziemy na koniec roku szkolnego przekazywać na konto Stowarzyszenia "Piękni Życiem". niech to nowe dzieło będzie żywym pomnikiem miłości i miłosierdzia uczniów naszej szkoły.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania