Powrót do BlogowiSKO Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Gminny turniej tenisa stołowego

Gminny turniej tenisa stołowego

Wpis dodany przez szkołę Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Warszawa 05.03.2017

Gimnazjada Młodzieży w Sułowie

W sali sportowej Gimnazjum w Sułowie odbył się gminny turniej tenisa stołowego w ramach Gimnazjady Młodzieży. W zawodach wzięły udział reprezentacje 5 gimnazjów gminy Milicz. Po bardzo zaciętej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji drużyna'' Ad Astry'' zajęła II m. w kategorii chłopców oraz III m. w kategorii dziewcząt.

Gratulujemy!

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.