Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Gminne obchody 11 listopada

Gminne obchody 11 listopada

Warszawa 21.11.2016

Liczna grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w gminnych obchodach upamiętniających 98. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą o godzinie 9.00 z udziałem naszego pocztu sztandarowego: Joanna Borowiec, Izabela Mazur i Paweł Miłoś oraz przedstawicieli uczniów z poszczegolnych klas. Po Mszy św. delegacje wszystkich instytucji z Gminy Borowa składały kwiaty pod pomnikiem oddającym cześć ofiarom wojny. W imieniu naszej szkoły biało-czerwoną wiązankę złożyli uczniowie: Julia Klamut, Julia Magdziak i Bartosz Pazdro.

Następnie wszyscy udali się do GOK-u w Borowej, by uczestniczyć w części artystycznej z okazji tej niezwykłej dla naszego kraju rocznicy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania