Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Nałęczowie
Gimnazjaliści w OSP

Gimnazjaliści w OSP

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Nałęczowie
Warszawa 15.01.2015

W ramach projektu ,,Talentowisko” uczniowie naszej szkoły w dniu 4 grudnia 2014r. udali się na wycieczkę do budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Nałęczowie.

W ramach projektu ,,Talentowisko” uczniowie naszej szkoły w dniu 4 grudnia 2014r. udali się na wycieczkę do budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Nałęczowie. Komendant Straży wraz z ochotnikami oprowadzał uczniów po budynku i zapoznał przybyłych z sprzętem strażackim znajdującym się w remizie. Chętni uczestnicy wycieczki wpłacali 5 zł. Kwota zebrana podczas tej wycieczki zostały wpłacone na szkolną książeczkę SKO.  Serdecznie dziękujemy komendantowi i strażakom za ciekawą wycieczkę. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania