Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Gdybym był milionerem... - konkurs na najciekawsze opowiadanie

Gdybym był milionerem... - konkurs na najciekawsze opowiadanie

Warszawa 13.03.2018

Pieniądze to nie wszystko„ …szczęścia nie dają, być może…, lecz kufereczek stóweczek daj Boże”. Niewątpliwie pieniądze spelniają bardzo ważną rolę w życiu człowieka, zapewniają stabilizację finansową i pewność godnego życia.

A co  zrobiliby, gdyby zostali milionerami uczniowie klas VII SP i II G, którzy zmagali się z konkursowym opowiadaniem przeprowadzonym przez Talentowiczów?Pomysłów na wydanie milionów mieli wiele. Jedni – spełnialiby swoje marzenia, inni – podzieliliby się z potrzebującymi, jeszcze inni – zabezpieczyliby najbliższych.  Dla uczestników tej części konkursu Talentowicze zaprojektowali i przygotowali specjalną"Monetę Szczęścia".Miejmy nadzieję, że pomoże im ona  spełniać swoje marzenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania