Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Gdybym był milionerem... - konkurs na najciekawsze opowiadanie

Gdybym był milionerem... - konkurs na najciekawsze opowiadanie

Warszawa 13.03.2018

Pieniądze to nie wszystko„ …szczęścia nie dają, być może…, lecz kufereczek stóweczek daj Boże”. Niewątpliwie pieniądze spelniają bardzo ważną rolę w życiu człowieka, zapewniają stabilizację finansową i pewność godnego życia.

A co  zrobiliby, gdyby zostali milionerami uczniowie klas VII SP i II G, którzy zmagali się z konkursowym opowiadaniem przeprowadzonym przez Talentowiczów?Pomysłów na wydanie milionów mieli wiele. Jedni – spełnialiby swoje marzenia, inni – podzieliliby się z potrzebującymi, jeszcze inni – zabezpieczyliby najbliższych.  Dla uczestników tej części konkursu Talentowicze zaprojektowali i przygotowali specjalną"Monetę Szczęścia".Miejmy nadzieję, że pomoże im ona  spełniać swoje marzenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień