Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
GAZETKA O HIV I AIDS

GAZETKA O HIV I AIDS

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 27.11.2015

przygotowań ciąg dalszy...

Kolejny etap naszych przygotowań do obchodów Światowego Dnia Aids, który przypada na 1 grudnia to gazetka ścienna. Wykonali ją przedstawiciele SKO i szkolnego Wolontariatu na korytarzu na parterze w budynku gimnazjum pod kierunkiem opiekunki SKO, p. Moniki Tymińskiej.

Światowy Dzień Aids jest obchodzy w naszej szkole corocznie. To dla nas ważne, aby uświadamiać młodzież o tego typu problemach, w sytuacji gdy cały świat  zaniepokojony jest wzrostem zachorowań na AIDS. Postępy w medycynie doprowadziły do zrozumienia mechanizmów zakażenia, sposobów rozwoju choroby, ale skuteczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się nadal stoi pod znakiem zapytania i jest różna w różnych grupach zwiększonego ryzyka.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania