Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
Fanty od ważnych znanych i lubianych

Fanty od ważnych znanych i lubianych

Warszawa 26.11.2016

Pierwsza loteria fantowa za nami.

Fantami były różne przedmioty zebrane pośród samych członków SKO oraz przedmioty przekazane na nasz szczytny cel przez różne ważne instytucje z naszego województwa a także naszego państwa.Nasze działania wsparli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Urząd Wojewódzki w Lublinie, Urząd Marszałkowski w Lublinie, Polski Związek Piłki Nożnej, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Centrum Odzieżowe JUZWEX w Zamościu. Fanty sponsorów cieszyły się dużym zainteresowaniem, a niektórym sprzyjało szczęście w losowaniu. Gratulujemy wszystkim wspierających naszą akcję poprzez udział w organizowanych przez nas działaniach a wszystkim darczyńcom dziękujemy za pomoc i wzbogacenie naszej  loterii. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną loterię tym razem mikołajkową - 6 grudnia. Fotorelacja z loterii na stronie naszej szkoły w artykule TalentowiSKO częśćI

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień