Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Fanpage na Facebooku

Fanpage na Facebooku

Warszawa 26.03.2017

O naszej akcji charytatywnej mogą dowiedzieć się użytownicy facebooka. Założyliśmy fanpage "Pomóżmy niepełnosprawnej Madzi".

Ponad 1000 osób polubiło naszą stronę. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody z facebookiem, gdyż każdego dnia zgłaszają się nowe osoby, oferujące pomoc Madzi, niekoniecznie materialną ale zapraszają ją na różnego rodzaju warsztaty, spotkania, co ma bardzo pozytywny wpływ na nią i jej samoocenę. Prowadzi własny blog pod hasłem "Super Madzia", w którym dzieli się swoimi zainteresowaniami i przezyciami.Zauważalny jest jej postęp w relacjach z rówieśnikami, z osobami dorosłymi oraz lepsze ogólnie samopoczucie, które ma swoje odzwierciedlenie w ocenach uzyskiwanych przez Magdę. Uczennica kieruje się dewizą, że dzień bez szkoły, to dzień stracony. Jest to dla nas dużą przyjemnością, gdyż nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania ze strony społeczności szkolnej,  lokalnej i regionalnej. Najbardziej  cieszy nas uśmiech, który nigdy nie znika z twarzy Magdy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień