Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Fanpage na Facebooku

Fanpage na Facebooku

Warszawa 26.03.2017

O naszej akcji charytatywnej mogą dowiedzieć się użytownicy facebooka. Założyliśmy fanpage "Pomóżmy niepełnosprawnej Madzi".

Ponad 1000 osób polubiło naszą stronę. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody z facebookiem, gdyż każdego dnia zgłaszają się nowe osoby, oferujące pomoc Madzi, niekoniecznie materialną ale zapraszają ją na różnego rodzaju warsztaty, spotkania, co ma bardzo pozytywny wpływ na nią i jej samoocenę. Prowadzi własny blog pod hasłem "Super Madzia", w którym dzieli się swoimi zainteresowaniami i przezyciami.Zauważalny jest jej postęp w relacjach z rówieśnikami, z osobami dorosłymi oraz lepsze ogólnie samopoczucie, które ma swoje odzwierciedlenie w ocenach uzyskiwanych przez Magdę. Uczennica kieruje się dewizą, że dzień bez szkoły, to dzień stracony. Jest to dla nas dużą przyjemnością, gdyż nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania ze strony społeczności szkolnej,  lokalnej i regionalnej. Najbardziej  cieszy nas uśmiech, który nigdy nie znika z twarzy Magdy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania