Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Warszawa 24.03.2017

Szesnastego marca 2017 r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Borowej odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Nasze gimnazjum w tym turnieju reprezentowało 4 uczniów: Mateusz Batko, Oliwia Kalicka i Hubert Kapinos z klasy 3 b oraz Mikołaj Leśniak z klasy 3a, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Wszyscy spisali się dobrze prezentując wysoki poziom, ale do kolejnego etapu nie zakwalifikowali się. Najlepsze miejsce 3. po dogrywce zajął Mateusz Batko, tylko jednym punktem przegrał w rywalizacji o drugie miejsce. Mateusz nie ma szczęścia do dogrywek, bo w roku ubiegłym też nie powiodło się mu w dogrywce. Kolejne 4. i 5. miejsce również zajęli uczniowie naszego gimnazjum Oliwia Kalicka i Mikołaj Leśniak.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania