Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
EKOwypieki- warsztaty kulinarne

EKOwypieki- warsztaty kulinarne

Warszawa 26.03.2019

Zainicjowane przez nas warsztaty ze specjalistami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie były świetną okazją do przygotowania zdrowych,ekologicznych ciasteczek i past, które trafiły do strefy zdrowego żywienia podczas Happeningu.

Warsztaty kulinarne  to doskonały sposób na odkrywanie kulinarnych upodobań, zdobywanie nowych umiejętności i  nabieranie szacunku do pracy. Głównym celem  warsztatów było rozbudzanie zainteresowań młodzieży nowatorskimi metodami działań  w dziedzinie gastronomii, pogłębianie umiejętności zawodowych młodzieży, rozwijanie kreatywności, otwartości na nowe pomysły. Podczas warsztatów kulinarnych Talentowicze poznali nowe sposoby sztuki kulinarnej,  kształtując przy tym niezbędne w tym zawodzie postawy i kompetencje zawodowe, takie jak: pewność siebie, umiejętność współpracy w grupie, komunikatywność  a także także różne sposoby pokazania  swoich możliwości kulinarnych szerszemu gronu odbiorców. Przygotowane wyroby będą ozdobą ekologicznego stołu i zostaną zaprezentowane rodzicom podczas spotkań klasowych,uczestnikom ekologicznej debaty oraz społeczności szkolnej.


Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania