Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Ekonomiczna choinka

Ekonomiczna choinka

Warszawa 10.12.2014

Kolejna akcja SKO-wiczów

Członkowie SKO postanowili udekorować jedną z choinek w sposób wyjątkowo ekonomiczny. Zamiast bombek na gałązkach zawisły papierowe groszówki, na odwrocie których znajdowały się świąteczne i noworoczne postanowienia związane z oszczędzaniem napisane przez samych uczniów. To naprawdę pomysłowy wystrój korytarza szkolnego.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.