Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Ekipa TVP3 w Jedynce

Ekipa TVP3 w Jedynce

Warszawa 23.03.2017

Wizyta ekipy telewizyjnej TVP 3 na czele z panią redaktor Anną Rapcewicz - Wiśniewską w naszej szkole.

Dnia 23 marca Zespół  Szkół nr 1 w Krasnymstawie gościł ekipę TVP 3 na czele z reporterką telewizji Lublin panią Anną Rapcewicz- Wiśniewską. Dziennikarze pojawili się w naszej szkole w związku z trwającą  od listopada 2016 roku akcją charytatywną „Pomóżmy Madzi” zorganizowaną przez klasę III b Gimnazjum. Ekipa telewizyjna   zobaczyła  funkcjonowanie  Magdy  w  środowisku szkolnym, relacje z koleżankami i kolegami z klasy, pracę na lekcji szkolnej oraz spędzanie czasu wolnego na przerwach. Przeprowadzono wywiad z koleżankami i kolegami z klasy, z mamą Magdy oraz z wychowawcą .Uczniowie klasy III b zrelacjonowali  przebieg wszystkich działań zorganizowanych w czasie trwania akcji, podzieli się wspomnieniami z koncertu charytatywnego, zachęcili do dalszego udzielania pomocy swojej niepełnosprawnej koleżance.Reportaż o Madzi  zostanie wyemitowany w kwietniu, o czym Państwa poinformujemy. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania