Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Ekipa TVP3 w Jedynce

Ekipa TVP3 w Jedynce

Warszawa 23.03.2017

Wizyta ekipy telewizyjnej TVP 3 na czele z panią redaktor Anną Rapcewicz - Wiśniewską w naszej szkole.

Dnia 23 marca Zespół  Szkół nr 1 w Krasnymstawie gościł ekipę TVP 3 na czele z reporterką telewizji Lublin panią Anną Rapcewicz- Wiśniewską. Dziennikarze pojawili się w naszej szkole w związku z trwającą  od listopada 2016 roku akcją charytatywną „Pomóżmy Madzi” zorganizowaną przez klasę III b Gimnazjum. Ekipa telewizyjna   zobaczyła  funkcjonowanie  Magdy  w  środowisku szkolnym, relacje z koleżankami i kolegami z klasy, pracę na lekcji szkolnej oraz spędzanie czasu wolnego na przerwach. Przeprowadzono wywiad z koleżankami i kolegami z klasy, z mamą Magdy oraz z wychowawcą .Uczniowie klasy III b zrelacjonowali  przebieg wszystkich działań zorganizowanych w czasie trwania akcji, podzieli się wspomnieniami z koncertu charytatywnego, zachęcili do dalszego udzielania pomocy swojej niepełnosprawnej koleżance.Reportaż o Madzi  zostanie wyemitowany w kwietniu, o czym Państwa poinformujemy. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień