Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dzień Ziemi 2016

Dzień Ziemi 2016

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 25.04.2016

"Palący Temat - Niska Emisja!"

Dnia 24 kwietnia 2016r. uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum uczestniczyli w obchodach Święta Ziemi na Polach Mokotowskich w Warszawie. W Strefie Niskiej i Zerowej Emisji zobaczyliśmy  to co  dzieje się w Polsce, zarówno pod względem technologii, jak i strony ekonomicznej. Uczniowie aktywnie uczestniczyli  w warsztatach  edukacyjnych. Na  stoiskach  przygotowanych  przez Lasy Państwowe,  rozdawane były  sadzonki drzewek które  zazielenią kolejne miejsca na mapie Warszawy i okolic. Festyn, pomógł  dostrzec   piękno naszej planety oraz był okazją do przypomnienia, że jesteśmy odpowiedzialni za stan środowiska, w którym żyjemy.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania