Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dzień Wszystkich Fajnych

Dzień Wszystkich Fajnych

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 18.01.2017

17 stycznia

Dnia 17 stycznia 2017r. w ZS w Latowiczu, obchodziliśmy Dzień Wszystkich Fajnych, czyli wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Bo do takich ludzi należymy.

Jako szanujący się człowiek, możesz czuć się w pełni upoważniony do celebrowania tego dnia z całą resztą otaczających cię ludzi. Co to znaczy fajny?

Każdy z nas stara się być fajny dla innych i otaczać się fajnymi ludźmi - tylko co to znaczy?
W słowniku nie ma takiego wyrazu, a bardzo często używamy go w kontekście określenia człowieka, sytuacji, zdarzenia, rzeczy.
Jakie są synonimy słowa FAJNY?

bajerancki, bezbłędny, bomba, bombowy, byczy, do rzeczy, dobry, doskonały, ekstra, fajowski, fajowy, genialny, kapitalny, klawy, morowy, obłędny, odjazdowy, odlotowy, ok,okay, okej, perfekcyjny, pierwszorzędny, prima, rewelacyjny, super ekstra, super hiper, superowy, szałowy, świetny, tip-top, w dechę, w deseczkę, w porządku, wdechowy, wspaniały, wyskokowy, wystrzałowy,  zakręcony

                                                                Cieszmy się więc tym,  że jesteśmy fajni!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania