Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Dzień Szalonego Kapelusznika

Dzień Szalonego Kapelusznika

Warszawa 18.11.2015

W naszej szkole odbył się Dzień Szalonego Kapelusznika. To zabawne święto zorganizował Samorząd Uczniowski naszego gimnazjum.

Każdy uczeń, który przyszedł do szkoły tego dnia w kapeluszu, był zwolniony z pytania i z niezapowiedzianych kartkówek. Uczniowie licznie zaangażowali się w tę akcję, a pomysł bardzo się im spodobał. W klasach i na korytarzach można było zobaczyć mnóstwo kapeluszy od modnych damskich poprzez cylindry, meloniki i sombrero do kapeluszy kowbojskich. Na długiej przerwie uczniowie w kapeluszach upamiętnili ten dzień wspólnym zdjęciem. Tego dnia każdy "Kapelusznik" wyszedł ze szkoły w dobrym humorze i szczęśliwy bo bez żadnej złej oceny.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania