Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dzień Sprzątania Biurka

Dzień Sprzątania Biurka

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 09.01.2017

09 stycznia 2017r.

09 stycznia 2017r.  jest Dniem Sprzątania Biurka. Święto obchodzone w drugi poniedziałek stycznia, które zachęcić ma do wkroczenia w nowy rok z głębokim poczuciem estetyki naszego najbliższego otoczenia. Czyste biurko to nie tylko możliwość dostrzeżenia blatu i uwolnienia się od zagnieżdżonych w zakamarkach pokładów kurzu, to również lepsza organizacja i wydajność pracy. Biurka zwykle zasypane są stertami papierów – warto wiedzieć, że może to doprowadzić do przykrych konsekwencji w razie kontroli Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych. Przechowywanie luzem „na widoku” informacji podlegających ochronie jest zabronione i zagrożone karą dla firmy w wysokości do 50 tysięcy złotych. W wielu amerykańskich biurach obowiązuje tak zwana „polityka czystego biurka”, która nakazuje każdemu pracownikowi sprzątnąć swoje stanowisko pracy na koniec dnia, tuż przed wyjściem do domu.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania