Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Dzień Przedsiębiorczości - 21 marca

Dzień Przedsiębiorczości - 21 marca

Warszawa 23.03.2018

Program przygotowuje młodzież do wejścia na rynek pracy, uczy przedsiębiorczości i poruszania się w świecie finansów.

 Jest to program jednodniowych wizyt w firmach bądź instytucjach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, Organizuje go Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, która  jest pozarządową organizacją pożytku publicznego. Jej celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do życia w warunkach gospodarki rynkowej oraz umożliwienie młodym ludziom zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających realizację planów zawodowych.

21 marca 2018 r. gościliśmy w szkole absolwentki naszego gimnazjum w ramach tego dnia. Dziewczyny podczas trzygodzinnego pobytu poznały organizację pracy w naszej szkolnej bibliotece oraz umiejętności, jakie powinny posiadać chcąc pracować w przyszłości na takim stanowisku.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania