Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 23.11.2017

21 listopada 2017r.

21 listopada to Dzień Pracownika Socjalnego. Jest on ważnym świętem  wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Jest także formą wyróżnienia oraz sposobem promowania zawodu pracownika socjalnego. Pracownik socjalny jest osobą która daje wsparcie, gdy wszystko inne zawodzi.

Przedstawiciele SKO i wolontariatu udali się z kwiatami i życzeniami do Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Latowiczu.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzymy wszystkim pracownikom, którzy realizują zadania pomocy społecznej, troszczą się o rozwój społeczny, pomagają potrzebującym, przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu – siły, motywacji i poczucia sprawstwa w codziennej pracy oraz miłości, serdeczności i ciepła docierających zewsząd!

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania