Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Dzień otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu

Dzień otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu

Warszawa 10.04.2015

Wizyta naszych trzecioklasistów

Podczas dnia otwartego w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu między innymi zapoznaliśmy się z zasadami działania robotów skonstruowanych przez uczniów ZST, dowiedzieliśmy się, jak zrobić kwadratową bańkę mydlaną, jak wyciągnąć korek z butelki. Braliśmy udział w ciekawych quizach, pokazach kulinarnych, skorzystaliśmy również z możliwości lotu na symulatorze. Pokazano nam salę fitness oraz siłownie wypełnione sprzętami do ćwiczeń. Zwiedziliśmy pracownię obrabiarek CNC, silników oraz mechaniki. Dzięki tej wizycie przekonaliśmy się, że ZST daje możliwość kontynuowana nauki w wielu zawodach poszukiwanych obecnie na rynku pracy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania