Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dzień otwarty

Dzień otwarty

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 27.10.2016

27 października 2016r.

Dnia 27 października 2016r. w Zespole Szkół w Latowiczu, zorganizowany został przez Dyrektora Wiesławę Kosobudzką- dzień otwarty dla wszystkich rodziców.

 Dni otwarte dla rodziców  i zebrania:

  •   integrują środowisko lokalne, bardzo często przyjaźnie między rodzinami trwają wiele lat
  •  inicjują działalność społeczną na rzecz szkoły (organizacja imprez, np. festyn szkoły)
  • aktywizują rodziców do usprawnień, konstruktywnych zmian na terenie klasy i szkoły; dzielenie się doświadczeniami
  • umożliwiają  rodzicom  i  wychowawcy  współuczestniczenie  w  procesie nauczania   i wychowania  naszych  pociech  (realizację  planu  dydaktyczno - wychowawczego)
  •  pozwalają na podążanie za rozwojem intelektualnym i fizycznym dziecka dzięki  dzieleniu  się  spostrzeżeniami,  uwagami,  informacjami  z  dwóch ,,frontów": domowego i szkolnego, w efekcie -poszukiwaniu, konstruktywnych rozwiązań.
  •   umożliwiają poznanie nauczycieli uczących w klasie, niejednokrotnie przyczyniają się do rozwiązania bieżących klasowych spraw pozwalają na sięgnięcie po sprawdzoną, fachową literaturę

Jeśli uświadomimy sobie po co i dla kogo organizowane są zebrania w szkole, stwierdzimy,  że  warto  w  nich  uczestniczyć  i  współtworzyć  rozwój  naszych dzieci.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania