Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Zespole Szkół w Niedźwiadzie Górnej
Dzień Nauczyciela 2017

Dzień Nauczyciela 2017

Warszawa 26.10.2017

Piątek, 13 października, wbrew wszelkim przesądom, był bardzo radosnym dniem w naszej szkole. Wszyscy nauczyciele, księża, pracownicy szkoły i uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji DEN.

Piątek, 13 października, wbrew wszelkim przesądom, był bardzo radosnym dniem w naszej szkole. Wszyscy nauczyciele, księża, pracownicy szkoły i uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji DEN. Nauczycielom, pracownikom obsługi oraz administracji złożono życzenia i wręczono kwiaty z okazji ich święta. Uczniowie rozbawili wszystkich zabawnym skeczem pt „Nauczycielstwo”. Na koniec młodzież zaprezentowała się w tańcu przy  piosence pt. ,, YMCA”. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania