Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Warszawa 21.05.2018

Z tej okazji zorganizowany został marsz ulicami Mielca - spod Urzędu Miasta na Plac Armii Krajowej, obok Miejskiego Domu Kultury.

Nasze gimnazjum reprezentowały: Aleksandra Jachym, Julia Szczucińska oraz Martyna Majocha. Uczestnictwo w tej uroczystości to wyraz solidarności z osobami dotkniętymi chorobami, okazanie wsparcia dla ich rodzin i przyjaciół.

W uroczystości, oprócz osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów, uczestniczyła również młodzież, która czuła potrzebę wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Nasze uczennice również okazały chęć wsparcia i solidarności z osobami chorymi. Dały przykład dojrzałości i zrozumienia innych. Jesteśmy przekonani, że młodzież naszego gimnazjum w swoim dalszym, dorosłym życiu będzie wspierać osoby niepełnosprawne.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania