Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Warszawa 24.10.2014

Akademia

Nasi wspaniali uczniowie przygotowali przepiękny program artystyczny, w którym wyrazili głęboką wdzięczność wszystkim nauczycielom za trud włożony w pracę wychowawczą. 

Pierwsza część akademii miała charakter humorystyczny. Młodzi aktorzy odtworzyli wybrane sceny obrazujące wydarzenia podczas lekcji i przerw oraz zaprezentowali różne typy uczniowskich zachowań. Szczególne zainteresowanie wzbudziła nowa kolekcja mody przygotowana specjalnie dla nauczycieli - stroje pedagogów matematyki, języka polskiego czy historii zostały wykonane i zaprezentowane z niezwykłym wdziękiem i największą dbałością o szczegóły. Słowa uznania należą się także młodym wykonawcom, którzy wcielili się w rolę nauczycieli. Swoim występem udowodnili, że są bacznymi obserwatorami szkolnych wydarzeń. Uroczystość uświetnił swoją obecnością chór szkolny, który zadbał o muzyczny akcent akademii. 

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom oraz ich rodzicom za przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości oraz serdeczne słowa, którymi rozbrzmiewała w ubiegły piątek nasza szkoła.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania