Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Warszawa 18.10.2017

Za trud, za uśmiech, za serce - DZIĘKUJEMY

Uczniowie Oddziałów Gimnazjalnych pod opieką nauczycieli przygotowali z tej okazji program artystyczny, wyrażając swą wdzięczność wszystkim nauczycielom za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.
Tematem przewodnim uroczystości był motyw pociągu, "ekspresu do wiedzy", w którym najważniejsze miejsce zajęła Pani Dyrektor. W poszczególnych wagonach zajęli miejsca: Pani Wicedyrektor, nauczyciele wszystkich przedmiotów, pracownicy administracji i obsługi szkoły. Sukcesy odnoszone przez uczniów naszej szkoły to właśnie efekt tak dobrze zarządzanego "pociągu", a także pracy wszystkich jego "pasażerów". Za to właśnie uczniowie podziękowali tradycyjnym "100 lat", wzruszającymi życzeniami i symbolicznymi kwiatami.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania