Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum przy Zespole Szkół w Stawie
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum przy Zespole Szkół w Stawie
Warszawa 08.01.2015

Uczniowie naszej szkoły dziękują nauczycielom za trud, jaki wkładają w naszą naukę.

W poniedziałek 13 października 2014 r. odbyły się uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Na spotkanie przybyli: dyrekcja szkoły, nauczyciele, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły. Swoją obecnością zachwycili nas również nauczyciele emerytowani. O godz. 12:00 w sali naszej szkoły odbyła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie kl. 0-III. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz prezentowały swoje umiejętności taneczne. Następnie została wyświetlona prezentacja pt: ,,Jej portret" Na koniec Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora za sukcesy i wzorowe wykonywanie obowiązków, wyróżnionym nauczycielom jak i pracownikom obsługi. Po rozdaniu nagród uczniowie składali życzenia pracownikom szkoły oraz wręczyli im kwiaty.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania