Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 27.02.2018

26 lutego

Dnia 26 lutego 2018r. w Przedszkolu w Latowiczu, obchodziliśmy Dzień Dinozaura​. Światowy Dzień Dinozaura to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie o tych niezwykłych mieszkańcach Ziemi, o ich zwyczajach, zachowaniach oraz cechach szczególnych. Miliony lat temu nasz świat wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj - niepodzielnie rządziły nim ogromne gady. Również klimat, rośliny i krajobraz znacząco odbiegał od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Era dinozaurów zaczęła się 225 milionów lat temu, by przez kolejne 160 milionów trwać na Ziemi. To 1600 razy więcej niż liczy sobie ludzkość!​. Przedszkolaki tego dnia z wielkim zaangażowaniem kolorowali ogromne postacie dinozaurow oraz odgadywali zagadki o powyższej tematyce.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania