Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Zespole Szkół w Niedźwiadzie Górnej
Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Warszawa 01.03.2018

Dzień Bezpiecznego Internetu jest corocznie obchodzony na całym świecie w lutym.

Dzień Bezpiecznego Internetu jest corocznie obchodzony na całym świecie w lutym. Ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu celebrowało 135 państw. Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Górnej również przyłączyła się do organizacji tego przedsięwzięcia. 20 lutego wszyscy wychowawcy od przedszkola do gimnazjum zaangażowali się, by Dzień Bezpiecznego Internetu 2018 został przez dzieci dobrze i owocnie przeżyty. Każda klasa wykazała się inicjatywą. Były to pogadanki z policjantami, pokazy filmów, prezentacji multimedialnych, wykonywanie prac plastycznych. Te przedsięwzięcia miały uczniom uświadomić, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za cyfrowe bezpieczeństwo. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania