Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 16.01.2015

Część artystyczna w wykonaniu uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

Od wielu już lat w kalendarz uroczystości  szkolnych  ZS w Latowiczu na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Część artystyczna  przygotowywana  jest przez najmłodszych uczniów szkoły. Tak również było i w tym roku. Dnia 16 stycznia 2015 roku, uczniowie z klas I-III, zaprezentowały piękne przedstawienia dla swoich bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadziów. Na wstępie pani dyrektor Wiesława Kosobudzka przywitała licznie zebranych ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia.  W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie klas I-III pod kierunkiem wychowawców, p. Renaty Ozimek, p. Małgorzaty Tomaszewskiej, p. Ewy Fronc, p. Anny Kłos, p. Aliny Domańskiej
przedstawili ciekawy program artystyczny. Tańcząc krakowiaka  zaprezentowali wspaniałe umiejętności taneczno -aktorskie.
Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze i  radośnie śpiewały piosenki.  W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania