Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 20.01.2017

akademia

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu, a organizowana jest przez uczniów klas I – III wraz z wychowawczyniami.
W tym roku,  ta miła uroczystość odbyła się 20 stycznia 2017 r. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków zaproszonych babć i dziadków przybyło bardzo licznie. Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała pani dyrektor Wiesława Kosobudzka, składając serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce. Warto zaznaczyć, że każdy z  uczniów klas młodszych wziął czynny udział w przedstawieniu.

Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Po uroczystości nastąpiła chwila dla fotografa, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Życzenia

Dzwoni, śpiewa serce moje,
że dziś, Babciu, święto Twoje,
więc posyłam Ci życzenia
zdrowia, szczęścia, powodzenia.

Dziadkowi drogiemu zawsze uśmiechniętemu
dużo życzymy radości i dni pełnych miłości.
Szczęściem wypełnionych chwil, a do pracy dużo sił!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania